• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yazicilarbilgisayar
  • https://twitter.com/YAZICILARGROUP

TEKNİK SERVİS

Bilgisayar kullanıcısı olarak mutlaka sizinde teknik servise ihtiyacınız olacaktır. Firma olarak bilgisayar teknik servisi hizmetlerini hizmet kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bilgisayarlarınızın markası ve modeli ne olursa olsun her türlü arızası, parça değişimi ve tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında ana kart tamiri, ekran kartı tamiri, format atma, yerinde ağ kurulumu, bilgisayar iç bakım temizliği, kısaca yazılım ve donanımla ilgili tüm arızalarında firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayar teknik servisi olarak en çok tercih edilen hizmetlerimizden biri de bakım anlaşması ve veri kurtarma hizmetimizdir. Şirketler ve kamular yararına verdiğimiz hizmetlerde periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını önceden engelliyoruz.

Bu da şirketlerin iş ve zaman kaybını önlemektedir. Veri kurtarma hizmetini ise büyük bir gizlilik içinde vererek müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Bilgisayar teknik servisi uzman çalışanlarımız ve personellerimiz ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktayız. Hizmet kalitemize güveniyor ve yaptığımız işin arkasında durarak garantili hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizin yanı sıra uygun fiyatlarımız da müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir. Bilgisayar teknik servisi olarak yedek parça değişimi, tamiri ve satışını da yapmaktayız.

Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değildir. Bilgisayarlarınızda oluşabilecek yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarında Bilgisayar teknik servisi olarak yanınızda olduğumuzu bilmelisiniz.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444
Hava Durumu
Takvim